Deer Mama: Vegan Mylk en Burgerbar in de Pijp
Vegan restaurants schieten als paddenstoelen uit de grond. Onze nieuwe favoriet in de Pijp is Deer Mama. Voor silky smooth mylkshakes, goede burgers, fantastische taartjes en meer lekkers!


Eén blik op het menu en wij waren verkocht. Naast hun inmiddels welbekende mylkshakes en burgers vind je op de lunchkaart allerlei soorten gebak, donuts en sandwiches. Wat dacht je van de Me So Peanutbutter Sandwich met miso en avocado of de Fancy Pants Pancake Stack met vers fruit, pecan crumble en agavesiroop?
‘s Avonds komen zowel vegan als non-vegan burgerliefhebbers samen bij Deer Mama. Twee favorieten zijn The Beyond Millionaire met faux gras en truffelmayonaise en The Pulled Mush met koolsla en gebakken uitjes. Maar ook alle bijgerechten zijn het proeven waard. Zo hebben ze Fried Boneless no-chicken, Super Nacho’s en Groenten met kruidenboter van de BBQ. En dan hebben we het nog niet eens over de Boozy Mylkshakes gehad. De Almond Gold bijvoorbeeld, met vanille, kurkuma, baileys, vodka en slagroom. Ga het proeven.
Dit bericht bekijken op Instagram

STADSDEEL
Amsterdam Zuid
Wat is er allemaal in Amsterdam Zuid te doen? Als je de kans krijgt om een voorstelling te bekijken in Het Koninklijk Concertgebouw, raden we je dat zeker aan. Het gebouw is wereldberoemd vanwege de hoog aangeschreven akoestiek. In april 2013 heeft Koningin Beatrix de Koninklijke titel aan…Contact

Meest Gelezen
-
Ontbijt & Lunch
De beste plekken voor ontbijt in Amsterdam
De top 10 ontbijtspots voor een goed begin van je dag
-
Internationaal
Moon in A’DAM Toren is culinair genieten op grote hoogte
Het hoogste restaurant van Amsterdam staat onder leiding van chef Jaimie van Heije
-
Grill
Gordon opent The Burger Room in Museumkwartier
Na healthy koffies en lunch nu hamburgers en shakes
-
Ontbijt & Lunch
PLUK: je favoriete ontbijtspot in de 9 Straatjes
Gezond ontbijten en lunchen tussen het shoppen door
-
Favorieten
De beste restaurants in de Houthavens
Nieuwe stadswijk in West biedt plek aan tal van toprestaurants en bars